Barbershop, miesto pre skutočných chlapov

Publikované 22.4.2018
Barbershop, miesto pre skutočných chlapov

Barber shop – miesto určené len pre skutočných chlapov

Klasická britva patrila v minulosti k nástrojom, ktorý nemohol chýbať u žiadneho gentlemana, no postupom času sa začala z kúpeľní vytrácať. Dnes však zažíva opätovný návrat vďaka barber shopom, v ktorých je britva najpoužívanejšou pomôckou.

Kadernícke salóny sú dlhé roky obľúbené prevádzky, ktorých služby vyhľadávajú dámy i páni všetkých vekových kategórií. Avšak väčšina z nich sa zameriava práve na služby, ktoré sú určené na skrášlenie a upravenie dámskeho zovňajšku. Páni zvyčajne strávia v kaderníckom kresle niekoľko minút, pričom ich výber služby je pomerne jednoduchý a rýchly – pánsky zostrih.

Ženám vstup zakázaný

V posledných rokoch muži vyhľadávajú priestor určený len pre nich, v ktorom si môžu oddýchnuť od bežných starostí, zrelaxovať a starostlivosť o úpravu brady či vlasov nechať na profesionálov. Barber shopy zažívajú boom – mesiac čo mesiac sa otvárajú nové prevádzky a dnes už nenájdete na Slovensku rušnejšie mesto, v ktorom by barberi chýbali. Rozmanité služby, ktoré ponúkajú, lákajú nových a nových zákazníkov, no niektorí páni si stále nie sú istí, či vymeniť klasické kaderníctvo za barber shop.

Barber shopy ponúkajú rozmanité služby určené výhradne pre pánov, ktorí si chcú byť istí perfektnou starostlivosťou o svoj zovňajšok. Obľúbené je nielen strihanie vlasov, ale taktiež úprava brady, ktorá je v domácom prostredí občas skutočne náročná. Barberi používajú vysoko kvalitnú kozmetiku a ich britva je vždy poriadne ostrá, preto sa nemôže stať, že pri holení brady dôjde k väčšiemu podráždeniu.

Miesto na relax i zábavu

Za niekdajších čias sa do pánskeho holičstva nechodilo len kvôli úprave zovňajšku ale i oddýchnuť si, zrelaxovať, podebatovať o politike či športových výsledkoch – jednoducho dopriať si chvíľu pre seba. Dnes si tu môžete zahrať najnovšie hry na Playstation či debatovať pri poháriku kvalitnej whisky. Prvotriedny barber shop ponúka taktiež masáž hlavy či tváre, ktorá z času na čas či po náročnom dni padne vhod každému.

Nájsť holičstvo, ktoré vyhovie vašim požiadavkám, určite nebude zložité. Prevádzkovatelia barber shopov sú si vedomí zvyšujúcej sa konkurencie, preto sa snažia svoje služby ponúkať na čo najvyššej úrovni. Základom dobre vykonanej práce je okrem kvalitnej kozmetiky i náradie, s ktorým holiči pracujú. Nesmie teda chýbať bezchybne naostrená britva, výkonný holiaci strojček či nožnice.

V pánskom holičstve pracujú profesionáli, ktorí sa počas svojej praxe zameriavali výhradne na úpravu mužských vlasov či brady. Práve barberi vám najlepšie poradia, aký zostrih je pre vás najvhodnejší a svoju prácu odvedú skutočne precízne.

Návšteva barber shopu nie je len o strihu vlasov či úprave brady, je to rituál, na ktorí si ľahko zvyknete.

Pozvať prevádzku

Chceli by ste sa objednávať online do vašej obľúbenej prevádzky, ktorá ešte nie je na Visblee? Pozvite prevádzku do Visblee!

Pozvať prevádzku
Prihlásenie

Vaše termíny už čakajú.

Nemáte účet? Zaregistrujte sa teraz.

Zabudnuté heslo?
Pozvať prevádzku

Pozvite svoju oblúbenú prevádzku na Vislee.

;